Březen 2011

Tak tady to je můj celý den :) Skoro celý :D

26. března 2011 v 18:38 My World

8:15
Achjo to je už ráno? :( (moje první věta každé ráno :D )Večer jsem zase usnula z mp :D Nonic půjdu se dát do kupy a pomaličku pojedeme :P Tak zatím Pá:)

P.S. Myslim na toho nejůžasnějšího kluka =o* Určitě ještě řeže špalky :D (spí) :D No nic du se oblíkat..

9:00
Zapnout pásy, sluchátka do uší a můžeme jed :)

P.S. Myslím na něho.. A chce se mi spát :D
9:05
Teď jsme nabrali i ségru :D takže konečně směr DĚDA :D Mamka jede zatím pomaličku :D Takže píšu za jízdy :D To je vůl :D Pardon na to slovo :D ale teď tady nějaký šílenec předjížděl auto a málem to napálil to druhého :D

P.S. I Love You.
9:30
Už zase zastavujeme ségra jsi de pro klobásy :D Stojí tady nějaká paní a dívá se na mě jako na nové vrata :D … Mp3 na plný pecky a můžeme pokračovat dál :D :)
P.S. Nemůžu ho dostat z hlavy :)
9:45
A už zase zastavujeme :D :( Tentokrát u tety :) ach jo nuda :( oni mě nechali samotnou v autě :( :D co když mě někdo odnese i z autem ?? :D mmm zaviněla tady pizza,ale po včerejším *MALÝM VEGETARIÁNU* na ní ani rači nemám chuť :D :)
P.S. Myslím na něho. I Love You… udá sluníčko vylízá :) :D
10:15
No hurá jsme na místě. Zachviličku za Eldou, ale moc se mi nechce je tu větší zima než v třebíči..Du si najít něco na jídlo nebo umřu hlady :D …

P.S. Je mi zima :D a pořád na něho myslím J každou minutku :)
10:30
Nemůžu najít mamku a tak hlady píšu :D
Sedím v koutě ani nedutám, jen mé myšlenky poslouchám.Myslím na tebe a na tvé očka. A na chvili kdy budeme zase spolu se nemůžu dočkat.Po vláskách tě hladit chci a líbat tvá ústa.Usměv tvůj,hlas,smích,očka vidět chci znova a znova.
Měla to být básnička,ale vzniklo z toho tohle :D :) No nic du hledat tu mamku :D :)
P.S. Myslím ……… na koho ??? no přece na něho :)
11:10
Táááák mamku jsem už našla a bříško už nemá hlad :D Byla jsem u Baddyho :) (bráchy pes) Jako vždy na ně skočil :D A jako vždy si chtěl hrát :D :D hrozně aktivní pes :D
P.S.. Jako vždy :D M.y.s.l.í.m. n.a. n.ě.h.o :)
12:30
Elda nikde tak to vypadá,že asi pojedeme :D jen co ségra něco dodělá :D … Byla jsem zase u Baddouška :D Teď si chtěl hrát z klackem nebo co to bylo :D … Ale copak asi děla Řízek ( v tomto případně nemyslím řízek jako maso,ale Řízek jako toho nejhezčího a nejlepšího kluka na celičkem světě :) ) Pořád ho mám v mé hlavičce :D Ne a ne jít pryč :D :)

P.S. Byla bych radši kdybych netvrdla tady a byla sním :)
13:25
Už jedeme domů…. Takže pásy,sluchátka :D Byl to celkem fajn den :D teda až na ………… nebude sem radši psát :P Jako první song (jako vždy) :D Rihana Disturbia… …… Koněšín :D Mamka jede rychleji než tam :D Nějak se uzavírají očka :D Sluníčko je za mraky a né a né ven :D jen jeho paprsky jdou vidět : ) Už tu je zase ta myšlenka na něho : ) Lítam v tom až po uši : )…..
P.S. Asi tušíte :D
13:45
Ještě obchod doufám že budou mít jahody a šlehačku :D : )
P.S. Však vy víte :D : )
14:50
Táááááke už jsem doma : ) jen vybalit nákup a pak se půjdu koukat na Film Táta za všechny peníze.. : ) Jo a už mám konečně ty jahody :D mmmm a šlehačku na tom :D : )

P.S. Tak už víte jak :D
16:00
Filmík už skončil :D a už si můžu psát sním : ) TY jo mě je příšerně blbě :D jsem se trošičku přecpala jahodami :D Musím něco dělat :D

P.S.Nevíte?? : ) No jsem doma ….. ? :D takže na něho zase myslím :D : )
17:15
Tak všechny potřebné věco mám hotové :D teď to opsat do pc :D

P.S. ………………. :-*♥♥ Dnešní Den ♥♥

25. března 2011 v 22:07 My World


Ahojik :) Takže dneska škola celkem v poho :D teda až na vaření :D Jsem z kámoškou dělala zeleninoví salát :D A ona tam dala moc cibule :D takže mi bylo blbě :D:D:D Ale jinak v pohodě :D :)......... a venku nejlepší :) s těma mýma zlatíčkama :) :D :* … Jsem za ně moc ráda J A hlavně za to že jsem poznala toho nejlepšího a nejúžasnějšího kluka pod sluncem J :-* A jsem za to mooooc ráda (Mljt) :-* … Zítra asi pojedu do Hartic za dědou a podívám se po dlouhé době za Eldou J ale ještě se rozhoduji :D Po pravdě se mi nechce v 9 ráno stávat :D …. Komu by se taky chtělo že ?? :D Když je už konečně víkend :D J Za chvilku budou už zase velikonoce :D no hrůza :D Ségra je fakt hrozná vyděračka :D :D Prej když nepojedu tak nedostanu halušky :D ( ty mám celkem ráda :D ) … Už zase myšlena na NĚHO… J Ne a ne ho dostat z té mé hlavičky :D J ale jsem ráda J J J :D (zamilovaná :P ) a moc J No nic půjdu udělat ještě nějaké věci a povalím asi spát :D … Ale vůbec se mi nechce :D L Tak dobrou J Zítra jsem tu zase :D (možná) :D dobrouJ Vaše Marťa

Tak dobrou :)

24. března 2011 v 22:52 My World


No nic půjdu odpočívat :) ( odpočívat,protože se spí ve dvou :D .. nepteje se jak mě to napadlo :D ) Musím se vyléčit z toho,že jsem měla takový hezký článek psala jsem ho ve wordu a když jsem to chtěla uložit tak se mi to seklo a samozdžejmě se to vymazalo :( Zase se mi lepí smůla na paty :( a taky musím vydejchat našeho učitele.... rači nebudu psát jakého :D ale já z něho nemohla :D Jsem dneska zapoměla blbou mapu :D A on mi dal poznámku a měla jsem udělat nějaké otázky z učebnice :D a já neměla sešit a on se ptal kde máš sešit :D jsem se na něho podívala *Nemám* on jen na to máš to na známky :D na konci hodiny jsem mu dala asi z 5 otázek jen 2 :D:D Ale měli jste vidět jak se tvářil :D :D .... Zítra jsem hodím nějaké další články :D :D teda pokud se mi zase nesekne ten .... Word :D Sice jsem měla jít z kámoškou do kina a pak někam na jídlo... Ale dem akorát no to si domyslíte :D .... Ale snad to vyjde s panem nejmenovaným :D :)) Neboli Truhlíkem :D Tak nic du si dochytat věci do školy :D a hurá do peřin :) mějte se tu hezky :))) Dobrou :)

Už sem zase tady :D:D

24. března 2011 v 20:18 My World


Od soboty sem tu zase nebyla :D Ano polepším se (možná) :D Tááákže :D v pondělí 21.3. byl první jarní den :D :D u nás bylo celkem hezky :D:D Ale lepší by bylo kdyby byl první letní den :D :))
Hodně lidí mi řeklo že na mě leze jaro noo :D Ale hlavně jarní láska :)) Ano je to tak :D Zamilovala jsem se a lítám v tom až po uši :)) To bude tím jarem :D :)) =o* ---- Uha :D dostala sem chuť na jahody :D :D Jahody mraženy v igelitu baleny :D:D .......... :D Ach jo :( :D už aby byl pátek :) Chce se mi spát :D

Pátek Blázni mají svátek :D

18. března 2011 v 19:21 My World


Ahoj :) je tu konečně pátek :) a konečně víkend :) Dneska měla u nás spát kámoška,ale protože moje mamka nemá *ZASE* náladu tak mi to jako *vždy* nedovolila :( Měla to být pořádná dámská jízda.. no to je jedno :D Venku už zase prší,takže se nemůžu jít ani projít :( Brzo se asi ukoušu nudou :(( Ale přes to všechno musím pořád myslet na jednoho človíčka :)) I když jsme se viděli jen jednou tak mi moc přirostl k srdíčku a mám ho mooc ráda ( asi i něco víc) :))* Asi se půjdu dívat na nějaký film ... Nebo se fakt ukoušu nudou :( :D Neznáte nějaký fajn film :)) :P Nebo půjdu vymíšlet další báničky,příběhy :D Ale dneska se mi do toho moc nechce :P Asi to bude tím blbým počasím :( A vůbec už pár dní jsem nějak bez nálady :( ... No nic půjdu si udělat kafe :P a půjdu se dívat na nějaký film i když ještě nevím na jaký :D Tak se mějte hezky :)) Pa vaše Marťa :) :*


P.S. Večer sem hodním nějaké ty příběhy nebo básničky...Aspoň se o to pokusím.. :)

♥ Chci být s Tebou ♥

18. března 2011 v 15:45 My workJe večer a venku prší,
Kapky mi stékají po tváři.
Chci být vedle tebe,
A všechny problémy hodit za sebe.
Ruku v ruce se budeme vodit,
venku spolu bude chodit.
Čekám na to až mě tvůj úsměv rozzáří,
A vyčaruje mi úsměv na mé tváři.
Chci se s Tebou něžně líbat,
Večer se na západ slunce dívat.
Hladit tě po tvých vláskách.
Chci aby naše srdce se spojili .

Psala jsem to včera večer,když jsem nemohla spát..Takže to není nic moc :))

Pár obrázků :) Aneb když se nudím :P

12. března 2011 v 13:39 My work
1.
2.

3.

4.


5.


6. Praha :)7. o5 Praha :D

8.

9.

10.Zamilovaná

5. března 2011 v 18:19 My work


Dva zamilovaní se za ruku ve městě vodí.
V jejich srdcích se velká láska rodí.,
V jejich očích se svět rázem mění.
Avšak tohle není jenom snění.
Z jejich úst jdou slova krásná,
Všichni o nich mluví jako o zamilovaných bláznách.
Jejich láska je pro ně vzácná.!!V celém životě se vyvaruj tomu posuzovat lidi podle vzhledu!!

5. března 2011 v 15:10 My thoughts..
Tohle si spoustu z nás neuvědomuje. Hodně lidí posuzuje ty druhé jen podle toho, jak vypadají. Jenže kdo z nás může za to, jak se narodil?? Jakou mu příroda dala krásu nebo naopak, co mu spíše nedala?? Samozřejmě,že některé věci na našem těle můžeme zkrášlovat a ovlivňovat,ale ne vše.Nejvíce se tohle týká asi vztahů. Spousta holek a kluků je tak povrchních,že by v životě nechodila s někým,kdo není moc pěkný.
Ale tak trošku každý z nás posuzuje v tomhle směru druhé podle vzhledu,neříkám že já ne to bych opravdu lhala.Opravdu to dělá každý!! A pokud někdo tvrdí,že ne,tak lže!!Ale zase něco jiného je to, když za nějakou holkou (klukem) přijde holka (kluk) a ten/ta ji odmítne jenom proto,že se jí/jemu nelíbí na první pohled.Ale i méně krásní lidé mohou být v mnoha směrech krásnější než ti vzhledově nádherní.Většina (neříkám že všichni) pěkných lidí to o sobě totiž ví, že jsou opravdu krásní a proto se také v mnoha případech chovají tak,jak se chovají.Nikdy bych neodmítla hned kluka,který se mi vzhledově nelíbí (výjimka jsou starší chlapi,protože nepodporuji vztahy mezi mladou holkou a starým chlapem,příjde mi to trochu hloupé ale nic proti vám.).Opravdu teď už NIKDY NIKOHO neposuzujte podle vzhledu,ale podle srdce a taky podle toho jaký je a ne jak vypadá!! Ti méně krásní jsou v mnoha případech lepší přátelé a i lepší lásky. Je sice pěkné se chlubit tím,jakého/jakou máme krásného/krásnou kluka/holku,ale co je vnější krása proti krásnému srdci? Možná si hodně z vás řekne,tak tohle zamyšlení musela psát vážně nějaká obluda,ale já sama o sobě můžu říci,že nejsem ani nějak škaredá,ale ani pěkná.Jsem normální holka.. :)

Chybíš mi

5. března 2011 v 13:29 My work

Probudila jsem se osamělá
den,kdy jsem umřela.
Slunce ještě nikdy nezpívalo
tak z vesela.
Píseň jenž tančí
uvnítř mích očí.
Čas stojí a já se dívám
na orli jak tančí.
Chodník namalovali červeně
a já se dívám na nebe.
Celý den myslím jen a jen na tebe.
Jednou se však nebesa roztáhnou
a moje láska přijede zpátky za mnou.

P.S. je to zkrácená verze báničky z jednoho filmu :)) a trošku upravená :)


Krásný Sobotní Den :))

5. března 2011 v 12:33 My World
Konečně sem tu po dlouhé době.. :) Je tu i nový desss... :)
Není nic hezčího,když je víkend a po dlouhé době je venku zase hezky sluníčko a teplo :)) Pomalu,ale jistě se blíží i Jaro :)) Mě osobně sluníčko dodává energii a lepší náladu :) cítím se šťastná :P A navíc,když mám kolem sebe spoustu lidí,které mám ráda :)) A hlavně rodinu :)) A co vy taky máte rádi sluníčko :)) a Ti u kterých teď nesvítí tak si i tak užívejte :)) Třeba do večera ještě vyleze :)) Hezký den :)) ♥