Září 2011

Chci

22. září 2011 v 18:28 | Marťa =) |  My work

Chci slyšet tlukot Tvého srdce,
a spojit naše ruce.
Chci slyšet Tvůj zrychlený dech,
a líbat tě na Tvých rtech.
Chci být Tvým snem,
a toulat se s Tebou nocí i dnem.


P.S po delší době přidávám zase něco z mých tvoreb :D Je to trošku starší bánička. :P Snad se bude líbit..
Marťa

Nikdo není dokonalý,obejmi své nedokonalosti dělají tě tím kdo jsi

18. září 2011 v 14:13 | Marťa =) |  My World
Chci mít vedle sebe někoho, kdo mě podrží, kdo mi bude věřit a rozumět, kdo mě bude milovat takovou jaká jsem. Chci toho tak moc? Někoho kdo na mě nebude hledat chyby a špatné věci, nikdo není přece dokonalý. Potřebuji někoho, kdo mě bude mít opravdu rád, protože to už sama nezvládám. Nemám se komu svěřit nemám koho obejmout jsem na všechno úplně sama. Nemám se ským smát a trávit sním ty hezké chvilky mého života. Někoho kdo by tu byl semnou pořád. Někdo kdo by řekl " Mám Tě rád" nebo "Vážím si tě."

Zdravím

11. září 2011 v 14:03 | Marťa =) |  My World
Včera jsem zase po dlouhé době přidala nějaké články, neměla jsem posledni dobou na blog moc času,ani teď ten čas nebude...Ale budu se snažit abych jednou nebo dvakrát do týdne nějaký ten článek jsem hodila :D Ve škole je teď docela frmol a to jsme se ještě nezačali pořádně učit a už mi to leze krkem :D .. Měla bych se jít učit na test z angličtiny,ale když mě se tak nechce :D bohužel mi nic jinýho nezbyde :P Musím se snažit jestli chci jít na střední :D :D Tak se mějte a užívejte si nedělní sluneční den :))

Marťa :)


Važte si LÁSKY

11. září 2011 v 0:57 | Marťa =) |  My thoughts..Pod slovem LÁSKA si spousta lidí vybaví mnoho věcí,ale většina z nich si vybaví někoho koho miluje. Většinou to je třeba přítel nebo přítelkyně. Kdyby se někdo zeptal mě co si představím pod slovem LÁSKA tak odpověď je jasná. Láska je vlasně cit,že něco cítíte k určité osobě,taky se tomu někdy říká,že někoho milujete. Lásku je třeba si rozdávat.Lásku můžete dát třeba svým domácím mazlíčkum ať je to pes nebo had.Lásku taky můžete dát třeba svým rodičům mamce,taťkovi,babičce nebo dědovi. Taky svým sourozencům a přátelům. Láska je všude okolo nás.. Znáte to? "Láska není vidět,ale každý jí cítí." Prostě je všude kam se podíváte. Když někdo napíše,že nenávidí lásku jen protože ho/jí opustil/a přítel/kyně. Tak jako by tím říkal,že nenávidí celý svět (nevím jestli je to to správné slovo.) Láska není jen o tom,že jí cítite k jedný určitý osobě,ale je třeba i mateřská láska,rodičovská láska.. Jen jsem tím chtěla říct,že láska není jen o tom jednom člověku,kterýho nadevše milujete a dali by jstemu celý život.. Vemte si třeba vaší mámu.. Kdo vás 9měsíců nosil v bříšku?Kdo vám daroval LÁSKU,kdo vás živil,chránil vlastním tělem,kdo se o vás celý váš život bojí a stará,kdo? Kdo by pro vás udělal vše co je v jeho silách? Važte si vaších rodiču,jen oni vám dávají tu pravou lásku!! I když je teď třeba tak moc nenávidite,že by jste jím bodli nůž do srdce.. Ale jednou,až tu nebudou tak si uvědomíte jaký chyby jste dělali a jím tím třeba ubližovali.. Važte si jich! Chtějí pro vás jen to nejlepší! A to,že vám nechtějí něco povolit nebo koupit neznamená,že jsou nejhorší na celém světě a vy je nemusíte za to nenávidět! VAŽTE SI JICH!! :)

Téma: Sourozenci

10. září 2011 v 23:53 | Marťa =)
Já osobně si myslím,že mít sourozence je fajn. Mám sestru (27) a Bratra (25). Moje sestra je pro mě jako nejlepší kamarádka,když jsem byla malá tak se o mě strarala a se vším mi pomáhala.Vlastně i teď mi hodně pomáhá. Vím,že před ní můžu myslet nahlas,ona mi rozumí,hodně věcí jsem se od ní naučila i když každá máme jiného taťku tak toho máme hodně stejného a jsme si hodně podobné jak vzhledově tak i v normálním životě..Za nic na světě bych jí nevyměnila i když mě někdy trošku štve,ale mám jí moc ráda. Ona mi rozumí. Pak je tu můj brácha. Když jsem byla ještě prcek tak mě vždycky strašně provokoval pořád mě otravoval no znáte kluky. :D Ale je jedinečnej a taky druhej kluk v mým životě,kterýho mám moc ráda. Ani jednoho sourozence bych za nic nevyměnila... Mít sourozence je fajn.. i když vás někdy štvou,ale věřte mi,že časem,až třeba každý budete bydlet jinde bez rodiču a budete mít vlastí život tak vám i to jejich porovokování a tak bude chybět.. Někteří berou třeba svojí nejlepší kámošku nebo kámoše jako za vlastního sourozence a jsou spolu od nevidím do nevidím.. Važte si svých sourozenců.. Jestli máte mladší sourozence než jste vy tak jím jdete příkladem.. Nebo naopak.. Vy jděte po stopách těch straších.. Třeba jako já jdu po stopách mé sestry.. :)) Mějte se rádi a pomáhejte si.. :)
P.S. máte toho hodně společného a třeba o tom ani nevíte ;)

Měsíc

10. září 2011 v 23:37 | Marťa =) |  My thoughts..
Není nic hezčího než ležet uprostřed pláže,kde skáčou delfíni,při úplňku. Kdy zář měsíce padá na hladinu moře a odráží se míle daleko,tak že osvítí i ty nejtemnější místa na zemi. Mohla bych tu nádhernou zář pozorovat i hodiny,dny,měsíce,roky. Příjde mi,až neuveřitelné jak měsíc a ty malé tečky,který si říkají hvězdy,osvětlují celé nebe a dodávají tomu tu správou atmosféru.Někdy to i donutí se nad tím zamyslet,čím to je?...Ty malé tečky teda hvězdy jsou i ve dne,ale nejsou tak kouzelné jako v noci při úplňku.Nejsou totiž vidět. Při pohledu na ten zářicí měsíc se mi honí hlavou spousta myšlenek a otázek. Existuje tam někde někdo kdo nás třeba i vidí? Někdo kdo by chtěl být s náma na zemi?.. Já vím je to bláznivé,ale já osobně věřím,že tam někde ten život existuje, ikdyž všichni tvrdí,že ne,ale přesto věřím.. Zkuste si někdy lehnout třeba na louku nebo jen tak si doma sednou na balkon a pozoruje ten zářicí měsíc,zamyslete se nad tím.. Vnímejte tu zář a kolem něho ty tečky na nebi,když nějaká ta svíticí tečka bude padat přejte si něco a věřte v to. Zplnte si svůj sen,ať je to cokoli. Sny se musí plnit a musíte jít za svým snem!! VĚŘTE V SAMI SEBE A VŠECHNO DOKÁŽETE!! :)
P.S. Omlouvám se za chyby. :)