Říjen 2011

...Nejlepší,Nejdražší človíček na světě...

29. října 2011 v 11:19 | Marťa-eM |  Love

Je to už 15ct let co se ozýval pláč z porodního sálu.

♥ Dne 29.10.1996 v 11:20 mě porodila ta nejúžasnější a nejlepší maminka na světě. A tento článek patří jí. Nejúžasnější a nejlepší mamce na světě. ♥

Celých devět měsícu mě nosila v bříšku. Dávala mi svojí lásku měla o mě strach.Starala se o mě když jsem byla nemocná,nosila mi čaj do postele,měřila mi teplotu,chodila semnou k doktorce. Byla u mě každý den když jsem ležela v nemocnici. Nebo,když jsem byla někde pryč na týden bez ní tak mi psala sms a měla o mě strach..Chodila ke mě do postele když jsem brečela,nebo si mě brala k sobě,když se mi zdál špatný sen. Vždycky když jsem brečela vzala si mě na klín hlavu jsem jí položila na hrudník a ona mě hladila po vlasech.

Byla to ONA kdo mi večer před spaním četl pohádky.
 • ta nejlepší maminka na světě.ONA
 • ONA která mi dala svojí lásku.
 • ONA kdo semnou dělal úkoly do školy.
 • ONA která mě dobře vychovala.
 • ONA která měla o mě strach.
 • ONA je prostě vždy u mě na prvním místě.
 • ONA ta které patří mé velké DÍKY za to jak mě vychovala.
 • ONA kdo mě kojil,přebaloval.
 • ONA kdo mě vodil do školky,školy.
 • ONA která mi utírala slzy.


Máma = nejlepší a nejúžasnější člověk na světě.

Za těch pár let jsem jí řekla spoustu špatný slov za které bych si teď nejradši naflákala a mlátila se hlavou o zeď. Nadávala jsem na ní když mi něco zakázala,nepovolila.Byla jsem na ní drzá a zlá.Chtěla jsem od ní utýct,ale já chci aby na mě nadávala a zakazovala mi to a to. Chci! Znamená pro mě hodně! Nevím co bych dělala kdybych neměla takovou skvělou mámu jako je ona. Teď se mi chce až brečet s toho jak jsem na ní byla drzá a křičela na ní a nadávala jsem jí. Neměla a asi ani nebude to mít semnou lehký.. Mohla bych tu psat,až do nekonečna jak jí mám moc ráda a co pro mě znamená je to ta nejdrazší osoba v mém životě.Nikdy o ní nechci přijít znamená pro mě strašně moc!!

Udělala bych pro ní všechno aby byla šťastná a měla se dobře.

Bude to ONA který pomůžu,až nebude moct na nohy.
 • kterou budu vždy nadevše milovat.ONA
 • ONA kterou budu mít navždy uloženou v mém srdci na 1.místě,ať se děje cokoli.
 • ONA která si jako prví pochová mé děti.
 • ONA Který budu se vším pomáhat.
 • ONA bude ta pro kterou tu budu NAVŽDY!

Je tu tolik věci co bych tu ještě o ní mohla napsat,tolik věci co bych pro ní udělala.. Než bych to všechno napsala tak bych tu asi dřív usla,nebo se upsala k smrti.

♥ ♥ MAMI Mám tě ráda. Mami děkuji za tvojí lásku,za to jak jsi mě vychovala. Mám tě ráda a vždycky budu. ♥ ♥


Zataženo

25. října 2011 v 23:48 | Marťa |  My World
Střídání nálady jako teploty na teploměru. Chvilku v pohodě a pak zase chvilku podrážděná. Je to peklo všechny ty šrotující myšlenky v mé hlavě,úsměvy nad vzpomínkama a i každou chvilkou malý vodopád slzy. Je to jako zrychlujíci se kolotoč čím je rychlejší tím mi hlavou běhá víc a víc myšlenek.

Chci utýct někam hodně daleko a na chvilí zastavit čas nebo se prostě jen vypnout. Sednout si někam na tiché místo a poslouchat svůj dech a tlukot srdce.


Vysvobození

25. října 2011 v 16:21 | Marťa |  My World
Ahoooj ;)
Dneska naposled ve škole v tom to týdnu ;) :P Uteklo to celkem rychle první hodinu a asi 15min. v druhý hodině jsme pomáhali z třídou se sběrem :) Samozdřejmě se to nevyhlo bez nějakýho maléru.. :D ještě musím napsat slohovku do ČJ ale vůbec se mi do toho nechce jsem z toho počasí tak hrozně utahaná. Ale nic jinýho mi asi nezbyde :P :) Dneska se pokusím ještě napsat pár článku a hlavně pokráčování DÍVKY Z PLÁŽE :) tak se zatím mějte :)

Pac a pusu Marťa

Pár věcí co o mě nevíš

23. října 2011 v 21:51 | Marťa |  About Me
1. Baví mě číst,Ať to je na netu nebo knížky,časopisy.
2. Někdy jsem až moc náladová.
3. Nesnáším lidi co si hrajou na něco co nejsou.
4. Nesnáším lži,přetvářky,podvody.
5. Na delší cesty bez mobilu a mp ani krok!
6. Miluju zvířata,děti.
7. Jsem blázinek,praštěná.
8. Mám často dny kdy bych utekla někam hodně daleko od všeho,od všech.
9. Miluju jahody,meloun,banán a mandarinky.
10. Miluju procházky,plavání,kolečkáče.
11. Jsem děsně zamilovaná. ♥
12.Jsem sama sebou.


Spřátelení

23. října 2011 v 21:06 | Marťa
Chceš být AFFS napiš do komentářů:

1) Přezdívku
2) Blog


A aspoň jednou za týden by si měl/a přidat koment,ale nemusíš. :D ;)
Žádný pravidla tu nejsou,nebyli a ani nebudou.

Pomozme získat asistenčního psa pro Kristýnu – stojí to jen vteřinu!

22. října 2011 v 11:31
Možná jste na to už narazili,ale ti co né tak klikněte na tento odkaz a tím do kasičky na zakoupení Cheesy přibude 0,22kč pomoct můžeš i víckrát denně :)

Tady je ještě video ;)

P.S. Všichni by si měli pomáhat. :) :)

Podzimní dny

19. října 2011 v 21:00 | Marťa |  My World
Zdravím. Měla bych asi zase po dlouhý době přidat nějaký článek.

Dnes je to týden. Za necelých 10 dní mám narozeniny. Konečně. Před týdnem 12.10. jsem od kámošky dostala k narozeninám kočku. Máma mi to prvně rozmlouvala,že jí nechce no znáte to. Ale pak když jsem jí donesla domů tak si na ní za dva dny zvykla a byla v poho. Zezačátku jsem si nedokázala představit,že u nás v bytě bude pobíhat čtyř nohý mazlíček, i když tu někdy běhala Linda (morče),když jí táta pustil. Musím ale přiznat, že to není zas tak nejlepší dárek. Né že bych nebyla ráda spíš naopak jsem moc ráda. Ale ten nejlepší dárek k narozeninám by byl ten kdybych mohla po 5ti možná i víc letech vidět moje dvě babičky a dědu. Umřeli,když jsem byla ještě malá. Nenám na ně skoro žádné vzpomínky a když už nějaké tak si jich pamatuji fakt málo. I když tu nejsou mezi námi navždy mi zůstanou v srdci.. Vím,že když jsem byla malá tak jsem je hodně zlobila, ale měli mě rádi. :) Babička mamka od táty mi vždy na noc,když jsem u nich spala dávala s dědou kostku čokolády na dobrou noc. Vždy jsme si to s dědou přilepili na horní patro a nechali to v puse rozpustit. A na babičku od mámi mám vzpomínky, že si vždycky ráda zpívala a říkala různé básničky a tak. Vždycky si mě vzala na klín a zpívala mi.. :) Ale dost o mě :)

P.S. Pamatuj že i ten nejmenší dárek může být ten nejlepší! :)

Jak asi všichni víme tak začal pozdim. Já osobně mám podzim ráda. Už jen ty barvy. Procházky mezi popadaném listí po zemi. Někdy mi i příjde jako by si stromy sundali plášť a ukázali nám své "tělo". Ze začátku to vypadalo spíš na léto. Bylo teplo jako...jako v létě .. Sluníčko pálilo ,ale pak myslím že od konce září se to začalo kazit. Sluníčko zmizelo a začalo mrznout. Konečně přišel podzim.Chladná rána a otravná zima překvapila ze dne na den.Dneska ráno,když jsem šla do školy byli tři stupně jestli né míň. Před chvíli se vrátila máma od sestry a říkala,že venku pršosněží teda prší a do toho sněží. Ještě,aby napadl sníh. Listy na stromech ještě skoro ani neopadali. Podzim je ročním obdobím,které si hodně lidí hlavně těch školou povinných,spojuje se školou a starostm i,povinostmi, které tak nenávidíme.
Možná to taky znáte.. Když je venku strašný horky tak všichni nadávají a chtějí zimu. A když je zima tak chtějí zase léto.
Podzim je někdy něco mezi tím. Někdy není ani teplo a ani zima je prostě tak akorákt :)

Pac a pusu vaše Marťa :)


Láska

8. října 2011 v 16:57 | Marťa =) |  My work


Do modrých obláčku,
napíšu Miluji tě miláčku.
Tvé rty chutnají tak sladce,
políbila jsem je jen krátce.
Mému srdci budeš jen ty kralovat,
na kus papíru si tvé tělo budu malovat.
Jen k tobě se budu ráda vracet,
a po tichu k tobě pod peřinu kráčet.Po delší době jsem zase napsala básničku :D tak snad se bude líbit :)

Dara Rolins ft. Tomi Popovic - Nebo Peklo Raj

7. října 2011 v 21:16 Music

Naprosto užasná písnička :P :)) Aspoň pro mě :P :D

Dívka z pláže 2. díl

2. října 2011 v 11:52 | Marťa =) |  Povídky

Marek s Marikou se vydali na cestu,jeli přímo za nosem. "Kam to jedeme?" Ptala se zvědavě Marika. "Nech se překvapit." Marice ve větru váli její dlouhé kaštanové vlasy, když dojeli na místo tak jí Marek zavázal oči a vzal jí za ruku. "Pozor schod" upozornil Mariku. "Mmm co to tady tak nádherně voní" plácla Mariku přes nos nějaká sladká vůně. "Zachvilku se to dozvíš" posadil jí Marek na židli a odvázal jí oči. Marika se okolo sebe začala ohlížet. Všude okolo nich byli zapálené svíčky po zemi naházené lístky růží na stole byla láhev s červeným vínem a z gramofonu hráli pomalé romantické písně. "Marku to je to nejhezčí co pro mě kluk udělal, moc se mi to tu líbí, děkuji" políbila Marika na tvář. Marek luskl prsty a číšnici začali nosit jídlo. Bylo to jako z pohádky. U vína si povídali skoro, až do rána hodně se spolu nasmáli, až smíchy brečeli, ale ve dvě v noci byl čas se rozloučit. Marek doprovodil Mariku do hotelu na dobrou noc jí políbil na čelo a odešel. Marika byla šťastná a cítila ty přijemné motýlky v břiše. Ani mu nestačila poděkovat za to jak to byl nádherný den, který byl pro Mariku ten nejlepší.

Druhý den hned ráno Marek volal Marice, aby jí pozval na oběd kousek od pláže, kde se poznali. Marika souhlasila. Hned co položila telefon tak se začala chystat měla ještě důležité zařizování. Marek mezitím byl v posilovně a vyprávěl o večeři s Marikou svému nejlepšímu příteli Petrovi.
Už bylo 11:55 a Marika nestíhala Rychle na sebe vzala bíle šaty na ramínka učesala se upravila a pospíchala za Markem. "Omlouvám se, že jdu pozdě" "Neomlouvej se, to já jsem přišel moc brzo." Políbil Marek Mariku na tvář. Po obědě se šli projít okolo moře. Vlny byli tak velký, že jedna vlna Mariku vzala s sebou. "Marku pomoc" začala se Marika smát. Marek se za ní do těch vln rozběhl. Vzal jí do náruče a donesl na břeh. Oba se začali smát. Chvíli seděli na pláži a povídali si,smáli se. Začalo se pomalu stmívat. Marek chytl Mariku za ruku a odvedl jí do jednoho hotelu. V hotelu chvili seděli na gauči a popíjeli víno. Pak se Marek k Marice naklonil tak, že se jejich rty dotkly, začali se něžně líbat. Vzal jí do náruče a šel k posteli. "Marku počkej prosím" ucukla Marika. "Promiň asi to je na tebe moc rychlé." "Né vůbec není, jen se bojím." "Nemáš se čeho bát." Zajel ji prstama do vlasů.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ