Březen 2012

Foto týdne - Jaro

31. března 2012 v 16:16 | Bambulka |  Fotografická nemoc
Dneska jsem brouzdala po složkách v PC a narazila jsem na fotky,které jsem fotila minulý rok u nás na zahradě.. A jelikož je tu to Jaro a všechno kvete, [i když teď je obloha šedá a fouká vítr a jsem tam prší..] Tak mi přišlo jako dobrý nápad to jsem hodit..

Více C.Č.


Je krásné snít? Máte i vy nějaký sen?

31. března 2012 v 13:17 | Bambulka |  My thoughts..
Je krásné snít o něčem co nikdy nemůžeme mít. sny jsou krásné v tom že můžeme snít o čem jen chceme a můžeme snít úplně o všem.. Sny ale nemusíme mít jen ve spánku,můžete být něco co si představujeme co si přejeme co chceme.. Někdo sní o lepším růžovějším životě plném bohatství,někdo sní o velkém stádě koní.. Je hodně věcí o kterých můžeme snít,ale ty nejkrásnější sny jsou o lásce.. Díky naším snům máme v hloubi duši další život,kde si můžeme plnit naše tajná přání,co v reálném životě mít nemůžeme..Ve snu můžeme všechno. :)

Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.

Je dost smutné a tvrdé se vrátit zpátky do té kruté reality a vidět věci takové jaké jsou.. Kdo jen sní tak prospí celý život,přeci některé sny se dají realizovat jen musíme chtít a věřit tomu,že dosáhneme toho čeho chceme dosáhnout.Musíte si najít jen odvahu a mít po boku někoho,kdo vás bude podporovat a bude s vámi v dobrém i zlém..

Máte i vy nějaký svůj sen o kterém sníte u delší dobu?

Tralalí Tralalá Bambulka se nám ****

31. března 2012 v 9:30 | Bambulka
Ahoj,ten "nadpis" neberte vážně ano? =DD Jen tak jsem vzpomínala na naší písničku s mojí sestřenkou =DD ...Jen jsem chtěla dát vědět že jsem zpátky,teda aspoň doufám ;) Dneska vám přidám zase po dlouhé době nějaký článek mám nachystaný už nějaký téma a možná se tu taky ukáže i další díl Když Láska Není Láskou.. Yeááááh Těšíte se co? =DD Joo děcka víte že je dneska poslední Březnovej den? Nevíte co? =DD [Nevšímat si toho,jen mi trošku ruplo v hlavě,hrabe mi s toho jak jsem celý týden ležela u telky v obýváku =DD ]

P.S. Miluju ty lidi,kteří vás hned pomlouvají,když nejste týden ve škole=P Jen prostě závidí,že vy si můžete doma válet šunky a oni se musí učit.. Miluju to =PP

Fotka je z léta 2011 .. Áá taky se tak těšíte na léto? Už aby bylo co? =DDD

Když vás napadne bacil

28. března 2012 v 14:51 | Bambulka
Ahoj tenhle týden tady nebudu jsem tu jen na skok..Takže se omlouvám že nebudu obíhat.. :/
Mějte se hezky :)) Pac a Pusu Bambulka

Štve vás ten dnešní život?

26. března 2012 v 18:02 | Bambulka
Sere mě ten dnešní život. Plnej komerčnosti, urážek, soudění druhých a přirovnávání. To, jak ti lidi říkaj co máš dělat, že když to děláš-děláš to špatně. To jak tě kritizují... můžeš si vypěstovat ulitu, nebo silný obranný štít, ale i tak se tě každá věc nějakým způsobem dotkne. Proč v dnešní době si nikdo neváží činů druhých, darů, slov či slibů. Proč vše co děláš, dělat MUSÍŠ. Vše podtrhuje naše úžasná vláda, omezování našich potřeb, kvůli nim. Proč můsíš být krásně oblečen a hubený aby jsi mohl získat práci nebo přátele či partnera. Proč jen když vypadáš dobře-jsi dobrý? Dřív si na nic nehráli, chodili s listama na zadku a na kozách. Místo vlasů roští. Počmáraní barvami a skákali kolem ohně. Či vládli a každý špatný čin odsoudili. Nikdo nikomu neříkal: fůůůj ty máš hrozný vlasy, vysoký čelo, podívej se na támhletu co má na sobě, ty jsi ale trapák, ty jsi nula když nemáš tohle a tamto, ty bydlíš u rodičů, nemáš auto?, ty jsi tlustá fuuuuj, jé ty jsi hubená-pojd jdem si užít-vyspíme se spolu a pak tě odhodím. Brali sebe jako druhým rovni. Žádné lži a pomluvy, využívání, podvádění, zahrávání si. Když o někoho nemáš zájem, nech ho být a netahej ho za nos. Ptám se proč se to děje ale sama to dobře vím. Je to život, a je nespravedlivý.
Zdroj FB
Úplně stím souhlasím.. Jaký máte názor vy?


Ideální vztah

26. března 2012 v 14:02 | Bambulka |  Větičky
Je tu pondělí a s pondělím přichází i další várka "větiček" snad se vám bude dnešní výběr aspoň trošku líbit. ;)

Ideální vztah?
- Mluvit jako nejlepší přátelé.
- Blbnout jako malé děti.
- Držet pohromadě jako manželský pár.
- Chraňit se jako sourozenci.


Víš , proč Shrek patří mezi nejkrásnější pohádky ??
- Protože ve všech pohádkách jsou princové a princezny dokonalé . Ale Shrek nás naučil , že i nedokonalí lidi můžou mít šťastný konec ! :)


"Sposuta věcí se dá vrátit, nikdy však nevrátíš čas a slzy, které spadly člověku jemuž jsi ublížil..."


"Věřím, že kdybys spatřila usychající květinu, pokropila bys ji kapičkami vlastní krve, jen aby neuvadla.
Věřím, že kdybys spatřila utrápeného motýla, který by již nemohl vzlétnout k nebesům, z vlastních vlasů bys mu spletla nová křídla.
Věřím, že kdybys spatřila mrak, klesající tíhou dešťových kapek k zemi, vlastníma rukama bys ho pozvedla do výšin.
Věřím, že kdybys spatřila v očích svých blízkých nenávist, všechnu tu zlobu bys vzala na svá bedra.
Věřím, že kdybys spatřila mě, utrápeného malého kluka v jeho plačících očích by nebylo víc než nenávist, mávla bys rukou a šla zachraňovat svět..."

"Někdo chce vyrůst, protože je malý.
Někdo je velký a chce být menší.
Lidi jsou různí, ale láska nezná hranice."

"Někdy se snažíme zachránit to, co už se zachránit nedá. Víme, že rozchod nás prudce srazí až na dno, ale ten vztah nás tam pomalu ale jistě sráží taky... Pak je lepší sebrat poslední zbytky sil a říct si - lepší konec s pláčem, než pláč bez konce..."

"Nejvěrnější tvor na světě je labuť. Miluje celou duší a bez falše. Neumí lhát ani podvádět. Její život končí smrtí jejího partnera. Vyletí do výšky a střemhlav padá dolů. Kdykoli může rozevřít křídla a zachránit se, ale neudělá to, protože miluje ..."

"Rozhodnutí děláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života."

...A pak si řekneš: ''My dva se neměli nikdy potkat.''

Co je horší: Nikdy nepoznat nebo poznat a ztratit?

Vezměte si slovo .....

25. března 2012 v 18:36 | Bambulka

"Vezměte si slovo prdel. To je v českém nadávání chrám. Umísťujeme tam vše, co se nám nepodařilo. Posíláme tam nepohodlné lidi. Dokonce tam voláme v zoufalství o pomoc. Určitě znáte lidi, kteří bez vole nedají dohromady větu. A tou přemírou ztratilo nadávání smysl. Stalo se zvukem. Když dneska řeknete exkrement, lidi se pohoršeně otočí. Když řeknete hovno, ani se neotočí."
Jan Werich

Na jedno jsem vždycky věřil

25. března 2012 v 16:33 | Bambulka
Potřebuje toto komentář?

''Na jedno jsem vždycky věřil. Že nás Pán Bůh udělal všecky stejné. Jeden je bílý a druhý černý. Jeden je krásný, anebo poďobaný od neštovic. Ale všem je nám zima, když venku mrzne, a všichni se potíme, když praží slunce. A všichni musíme dýchat, abychom se neudusili. A všechny nás nakonec odvezou. Jinými slovy, všichni jsme smrtelní. I nesmrtelní. Ale pro tohle nesmíme jeden z druhého dělat otroka.... Pro tohle každý, ať jeho táta byl prezident nebo dráteník, musí mít stejnou příležitost žít plný život. Nikdo si nesmí myslet, že je něco víc nebo lepšího než ten druhý. Možná že toho má víc v makovici, možná že nosí lepší košili, že má fortelnější ruce, možná že má větší bicepsy.

Ale tohle všechno ho jenom zavazuje, jenom zavazuje, aby toho udělal tím víc. Tím víc pro ty s menšími bicepsy a s horší košilí. Jenže tomuhle můžou věřit a rozumět jenom ti z lidí, kteří mají rádi lidi.
Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a jediný recept na štěstí a to platí pro všechny. Pro mě, pro vás, pro Stalina, pro Trumana, pro celý svět.''
(Jan Werich)

Když láska není láskou - 5.díl

25. března 2012 v 12:47 | Bambulka |  Když láska není láskou
Po dvou hodinové procházce po parku.

"Lily já už půjdu domů" šťouchla jsem jí do ruky.
"Nechoď ještě tu zůstaň s náma" Přemlouval mě Peťan
"Né opravdu už půjdu,nechám vás tu osamotě hrdličky" Lily se na mě nechápavě podívala,jak to myslím..
"Když jinak nedáš tak já ti večer zavolám" Rozloučila jsem se snima a šla domů.
Dala jsem si do uší sluchátka,aby mi ta cesta utíkala rychleji. Pořád musím myslet na Dana co asi dělá,kde je.. Když jsem přišla domů musela jsem si hrát s mojí sestrou Stelou. Dneska byla celkem hodná takže jsem jí nemusela nějak okřikovat a jsem tam jsem pomáhala mámě s večeří… Po večerníčku jsem sestru uložila do postele a šla jsem si sednout na okno a četla jsem si svojí oblíbenou knížku,když to jsem najednou slyšela nějakou partičku kluků jak se blíží k našemu domů. Když se objevili před mým oknem tak jsem nemohla věřit svým očím! Stál tam ON! Díval se na mě těma svýma očima a usmíval se. Chtěla jsem na něho zavolat,ale než jsem se otřepala a vzpamatovala tak byl pryč..

Ráno po mě začala skákat moje tříletá sestra,že někdo stojí u dveří a chce abych šla ven.. Myslela jsem,že to je Lily a nebo Peťan u nich je normální že v osum ráno zvoní a tahají mě ven..Tak jsem na sebe hodila rychle župan vlasy dala do culíku a šla ke dvěřím..

Jsi to nejkrásnější, co mě potkalo. A víc už od života nečekám.

24. března 2012 v 12:48 | Bambulka |  My thoughts..
Ahoj,nebojte ještě nejsem mrtvá,jen toho na mě bylo v poslední době moc nestíhala jsem. Bohužel jsem jedna z těch,kterou ještě trápí škola a ještě dlouho bude.. Omlouvámse AFFS,že jsem tenhle týden neobíhala,nebudu tady psát nějaké výmluvy,protože asi každý moc dobře ví že blog není povinností ;) ... Dneska se pokusím přidat pokračování KLNL [Když láska není láskou] ... Ale nic neslibuji..

Ty víš, jaký to je stát v uzavřených dveřích a stokrát zaváhat jestli smíš otevřít.

21.3. Jak jistě víte začalo Jaro.. Jaro má své poztivní ale i negativní stránky.. Já osobně mám jaro moc ráda,je to období,kdy začítá všechno růst všechno kvetě a svět hlavně příroda je hned veselejší.. Stromy obal zelené listí,květy,všude to hezky vonní,prostě všechno kolem je hned krásnější a barevnější.. :))

Pozitivní zprávou je třeba teplo kdy se můžeme konečně vyhřívat na sluníčku,odhodit kabáty do skříně a vytahnout je zase až v zimě,můžeme nosit jen mikču.. Hned po Jaru nastane Léto dva měsíce tepla a volna.. Začíná všechno chytat veselé barvy např. tráva,kytky, apood.


Negativní zprávou je to že když je už konečně teplo tak my nemužeme jít přes týden ven,protože nám v tom brání např. škola,učení..Někdo se možná chodí učit na zahradu,kde se zároveň vyhřívá na sluníčku a popíjí studený drink ,ale někoho teplo rychle unavý,takže tam moc dlouho nevydrží.. Taky na jaře vylízají různé zvířata,hmyz..

Určitě by se našlo víc pozitivních a negativních věcí na jaře já osobně si myslím,že jaro má skoro samé pozitivní věci.. :))
Otázka pro vás. Jakou pozitivní a negativní věc,by jste přiřadili k Jaru? Máte radši Jaro nebo Léto??

Nestrácaj seba kvôli niekomu, komu je jedno, či stratí teba .

19. března 2012 v 15:40 | Bambulka |  Větičky
Další várka "větiček" je tady =P

Naučme se odpouštět. Všichni děláme chyby a každému z nás se jednou stane, že bude prosit o odpušění.

18. března 2012 v 19:14 | Bambulka |  My World
Celý víkend bylo nádherně,konečně bylo po dlouhé a mrazivé zimě teploučko.. Docela jsem si ulevila,že se už nemusím navlíkat do spoustů oblečení a můžu si vyjít jen v tričku a mikč.... :)) Já osobně jsem si víkend užila jak jen to šlo..

V pátek jsme s holkama seděly nějakou chvilku před školou ani jedné se nechtělo jít domů,vyhřívaly jsme se na sluníčku,bylo prostě krásně.. :)) Odpoledne jsem šla s miláčkem ven šli jsme se projít a pak jsme zalezli k nám♥=PP
Sobota byla úžasná... Šli jsme se s tim mým zlobidlem projít,musím říct,že jsme měli nádherně čistý boty!=DD Ale pak po válení se v poli byli skoro jako nové =P =DDD Ani nevíte jak moc ho Miluju,blázna mýho♥♥
Neděle spíš dnešek byl divnej,asi je to tím,že zítra je škola,někdy od 10 jsem se do 3 dívala na GG,pak mě kámoška překecala abych šla ven tak jsem sní nachvilku šla.. Abych pravdu řekla tak se mi vůbec ale vůbec nechtělo, včera jsem si večer udělala něco s kolenem,takže chodím jako jednonohá slepice =DDD Taky se vám tak nechce do školy? Abych řekla pravdu tak bych se nejradši někam ztratila a už nikdy nevylezla.. Ale budu to ty 3 měsíce vydržet..Hlavně s tou naší ehm ehm... :))

"Takový je život.." řekl klaun se slzami v očích a namaloval si úsměv.


Dneska jak jsem byla venku s tou káoškou tak jsme řešily jedno téma a mě tak napadlo,že bych o tom mohla napsat článek.. Takže někdy tenhle týden čekejte článek... :)) Jinak se ještě omlouvám AFFS,když tenhle týden nebudu obíhat bude zase škola a hodně učení,takže se moc moc omlouvám,když nebudu obíhat...

Koukáte někdo na Hlas československa? Jestli Ano už máte někoho komu fandíte?? :))

Nejlepší přítel člověka

18. března 2012 v 15:24 | Bambulka |  Love
V pátek a v sobotu bylo u nás pěkně tak jsem pusila chvilku na balkon Cindy a nedalo mi to a musela jsem ho vyfotit.. Pár foteček se povedlo.. Zítra přidám fotky Lindy =))


Milion lidí se může dívat na noční oblohu a každý bude myslet na něco jiného.. A to je jedinečnost v každém z nás.

18. března 2012 v 9:13 | Bambulka |  My thoughts..
Trošku změna... Jak už víte psala jsem v jednomm článku,že na blogu budou určité změny..Taky jsem psala,že vám z různých slov připomínající Jaro napíšu příběh,ale je tu malý háček =DDD Nějak se mi nechtělo vymýšlet no spíš se mi nechce vymýšlet ten příběh.. Tak jsem nakonec rozhodla,že postupem času budu na ty slova,který jste napsali vymýšlet např. Básničky apood.. Jako první jsem si vybrala západ slunce ... Nebude to básnička,ale spíš jak vidím západ slunce svýma očima=))

Západ slunce

Když se řekne západ slunce představím si jak sedím s mojí nejmilovanější polovičkou na rozehřátém kameni u moře a líbáme se..Paprsky slunce se odráží od hladiny moře a dopadají na naše těla.. Všude se odráží zář slunce a nám je krásně,povídáme si, smějeme se, nic nám nechybí,nic a nikdo nám nemůže zkazit naší dobrou náladu....

....

Ze sluchátkama v uších sedím na lavičce u prostřed parku a pozoruji jak slunce zapadá.. Vnímám to jak se jeho dlouhé ruce natahují a chodí po střechách domů,hladí koruny stromů a mě šimrají po tváři. Dobře se přemýšlí,když vám do uší hraje pomalá písnička.. Je překrásné,když zapadá slunce a vychází měsíc,když se střídá den s nocí.. Není v přírodě nic krásnějšího,když zapadá slunce,to se najednou rozzáří celá obloha,a vůbec celá krajina.. Všechno je najednou více veselejší a vy máte chuť začít tancovat bosy po čerstvě posekané trávě.. V dálce se předhánějí motýlci,ptáci zpívají do rytmu vaší písničky,a vy máte pocit volnosti,svobody máte chuť udělat něco bláznivého,hloupého... Nálada se vám zvedla na 100% a jste šťastní máte pocit,že vám nic nechybí.. Nejkrásnější to je s vaší druhou polovičkou nebo s někým koho máte rádi.. Jen tak si sedět na lavicče v obětí vašeho milého,koukat na západ slunce. V tu chvíli máte pocit,že vám na tomhle světě už nic nechybí,že máte všechno co jste si přáli..


Konečně teplo

17. března 2012 v 11:03 | Bambulka
Ahoj večer přidám ten příběh na téma JARO
Byla bych ráda,kdyby jste ještě napsaly nějaké slova,které vám připomínají JARO...
Zatím jsou tyhle slova: Sluníčko,teplo,bledule,velikonoce,radost,západ slunce,sněženka,

A co máte dneska v plánu? Já asi půjdu někam ven je tam celkem teplo ukazuje t na sluníčku 24°C =O
Večer se pokusím přidat ten příbeh :))
Pac a Pusu♥=)))

Už na to nemám

15. března 2012 v 22:04 | Bambulka |  My World
Ahoj moc se omlouvám že sem vůbec nepřídavala články,ale bylo toho na mě tenhle týden strašně moc..
- Dozvěděla jsem se věci,který bych nejradši nevěděla
- Jedna osoba mi dělá ve škole dusno
- Nebyla prostě nálada..


Konečně jsem zjistila na koho se můžu obrátit,když je mi nejhůř a na koho néé..Mrzí mě,že někteří o kterých jsem si to nemyslela se na mě a to doslova vysrali.. Nějak mě přestáva bavit někomu pomáhat,když on vám to pak nevrítí,když je vám nejhůř.. Např. jedna moje kamarádka chtěla s něčím pomoct,když jsem jí jako magor pomáhala vyslechla jsem jí a podporovala a co udělala ona,když jsem od ní chtěla pomoct? .. to si asi domyslíte ;) ;)

Koukala jsem na nějaký film. Byly tam dvě holky,a když je něco trápilo nebo se stalo něco špatnýho vždycky si napsaly SOS sms byl to nějaký kod,který znamenal,že ta jedna potřebuje pomoct a ta druhá se bez ohledu na rodiče a na věci,který právě dělala se neohlížela a běžela hned za ní,aby jí pomohla.. Myslím si že na mě by se všichni vysrali [Musím si v tom plavat sama ;) ]... Ale tak co nejsme přece v nějké komedii,ale v reálu.. Někdy bych se ráda cítila jako v ty nejlepší a nejkrásnější pohádce.. =)) Třeba zrovna teď a vtéhle situaci.. Ani nevíte jaký mám poslední dobou "štěstí" :))

Jsem moc moc ráda,že mám takovou sestru jakou má.. Mám pocit,že ona jediná mě chápe a dokáže mi pomoct..Vlastně,když si to tak vezmu tak mě i tak trošku vychovala,takže o mě ví všechno,teda až na pár drobností... Nevím co bych bez ní dělala... Ale teď si vlastně jsme kvit ona mi pomáhá řešit moje puberťácký problémy a já jí pomáhám s věcmi na svatbu =)) Moc se na ten den těším,už jen protože konečně uvidím zase brášku... Ale hlavě to že konečně bude moje milovaná sestřička stát v těch krásných šatech a konečně si řeknou s jejím přítelem ANO.. Babička by na ní byla pyšná.. =)) Věřím tomu,že na té svatbě bude duchem přítomná..

Zítra se pokusím přidat nějaký konečně normální článek,už to nebude článek,kde si vylévám své srdíčko =PP

Prosím pište do komentáře co vás napadne,když se řekne Jaro,ale jen jedno slovo!! :))
Pac a Pusu Bambulka=))♥


Změna je život

12. března 2012 v 18:52 | Bambulka
Na blogu bude pár změn.. A to takový

  • Bude tu míň deníčku
  • Každý měsíc se pokusím přidávat moje fotky
  • Bude tu víc mých myšlenek
  • každé pondělí budou větičky
  • každý týden budu přidávat nějaké obrázky apood.
hlavě tu budu přidávat
  • Povídky
  • Básničky
K tomuhle nápadu jsem přidávat povídky mě dostala tak trošičku naše paní učitelka na češtinu.. Doufám,že mi to vydrží a dostanu se k tomu začít zase psát básničky apood.. :))
Ještě bych od vás chtěla takovou maličkost.. Napsala teda pokusila bych se napsat příběh na téma Jaro a od vás bych chtěla,aby jste mi do komentáře napsali co vás napadne,když se řekne jaro,ale prosím jen JEDNO slovo.. Potom ty slova nějak seskládám a dám dohromady nějaký příběh.. Byla bych ráda kdyby si moje AFFS zapojily.. Těch slov může být i víc,budu jedině ráda =)) Pac a Pusu vaše Bambulka♥=))

Lidi jsou čím dál víc zlý

12. března 2012 v 15:00 | Bambulka |  Větičky
Máme tu další várku "větiček" =o)) .. Doufám,že se bude líbit ;)

Nevšímáš si 'trendu' , kterej bere ti to nejcennější.
Všechno si to necháš líbit, nechápu, že necetíš to.

Ty nestáhneš mě dolů.
Já vytáhnu Tebe nahoru !

Píšeme si,voláme si,stýkáme se,milujeme se ale nejsme spolu..

V kadém 'mám v piči' je kousek smutku.

Nikdy nemaj nič tak rád, aby si nevedel ako ďalej, keď to stratíš.

Keď stratím teba, stratím kus seba..

Dveře do srdce nemají zámek ani klíč ... ty se dají otevřít jen zevnitř.

Som aký som a nedá sa s tým nič robiť.

Život je bojovník a rád dává rány pod pás.

Platí pravidlo, že si uvědomíš, co máš až když to ztratíš.
A v lásce to platí 3x víc !

Máme tu všechno, co jsme vždycky chtěli mít.
Ale lidi jsou už takový, že vždycky chtěj mít víc.

Odpouštím, ale nezapomínám... Umím prohrávat, ale nikdy se nevzdávám... Nesnáším lež, ale také vím, že pravda někdy bohužel pořádně bolí...

Není nic lepšího, než když se na Vás vysere kámoška..

Řekl jsi mi "Miluji tě"... ptala jsem se "Opravdu?"... "Ano"... uvěřila jsem... "Ublížíš mi někdy?" ... "Ne" ... věřila jsem... teď ptám se tě já "Tak proč teď krvácí mi srdce?" ... Ty jsi jen řekl "To je život" ...

Nejsem povinná být taková jakou mě lidé chtějí,to je jejich omyl né moje selhání..

Utíkáš před někým, kdo tě miluje a jdeš si nohy roztříštit za tím, co tě nechce.

Ženské srdce je jak oceán ;)

Asi nejhorším okamžikem vztahu je rozchod. Lidé se často rozchází a utíkají od svých lásek, protože jsou líní investovat, řešit, odpouštět, či bojovat za svůj vztah. Utíkají pak jak zbabělci a ani si neuvědomujou, že utíkají často jen sami před sebou, dodávají si kuráž, že jim bude líp a často tomu i rádi i několik hodin věří. Jdou to někam zapít s kamarády, předstírají sami před sebou jak jsou šťastní a jak jim je dobře, plánují si jak budou chodit cvičit a pracovat na sobě, jak se budou chodit bavit s přáteli a jak se jim uleví od toho druhého a veškeré bolesti zmizí a oni zapomenou. A když se pak po báječné noci plné alkoholu a kamarádů probudí, tak zjistí, že mají na prsou tak těžký kámen, až jim to dere slzy do očí, na telefonu nebliká zpráva, v člověku se vše svírá a přitom nedokáže vykřičet: lásko, vrať se!!!Nikdo nevoní jako on, nikdo nelíbá jako on, nikdo vás neuspokojí jako on, nikdo ve vás ty pocity neprobudí jako on...či ona... Před láskou se nedá utéct, stejně tak jako se nedá utéct před smrtí, žádný kamarád ani ctitel vám partnera a lásku k němu nevynahradí a žádné cvičení nakonec ani neproběhne, protože ta ztráta, kterou jste si vybrali jen vy, vás za to zlomí a kdo to nechápe, tak na to časem přijde. Protože člověku, který miluje, to podlomí kolena a zlomí srdce......Člověk by se měl pak hodně zamyslet od koho utekl a zda je připraven o toho člověka opravdu přijít...


Odcházím. Už vím, že jsem všechno prohrála.

11. března 2012 v 15:18 | Bambulka |  My World
Už nemám sílu,potřebuju pauzu.Jsem pořád unavená jen bych spala a spala..Nevím čím to je a co se semnou děje,ale já už nemám sílu,nemám náladu na uční nedokážu se soustředit ve školem mám co dělat,abych neusla už mě nebaví se přetvařovat,že jsem v pohodě,že jsem silná,ale já nejsem. Už mě to nebaví.. Ve škole už ani nevnímám ty debilní poznámky od těch vypatlanců,je mi poslední dobou všechno úplně jedno... Mou debilní náladou odháním od sebe všechny,který mám ráda.. Mám pocit jako bych se potápěla níž a níž a docházel mi kyslík.... Už ani nevím,kdy byl naposled můj úsměv upřimný.. Možná naposled včera? Ani nevím.. Možná mám tu náladu teď tak blbou,protože jsem včera potkala někoho kdo mi moc ublížil a nechtěla jsem ho už nikdy vidět,ani slyšet a při mém štěstí jsem ho potkala!! Měla jsem stochutí v toho autobusu vyskočit za jízdy pod auto,abych se nemusela dívat na ten jeho xicht, bože... Nechci to všechno zase svádět na něho to né,to si nezaslouží a to co by si zasloužil tady radši ani psát nebudu je to dost sprosté..

V pondělí jsme v tělocviku trémovaly s holkama na turnaj v badmintonu [nevím jestli to je dobře napsaný] když na mě kámoška házela ten košík tak já tam stála jako trubka měla jsem před očima úplný černo a když se pak holky smály tak jsem nechápala čemu,protože jsem měla pocit jako bych spala.. Když mi pak vysvětlily,že okolo mě proletěl ten košík nebo co to je a já tam stála jako by nic,tak až pak mi to došlo... [ i učitel byl ze mě docela zklamanej,protože mě jinak tyhle věci baví a nechci se nějak vychloubat,ale jsem v nich celkem i dobrá]

Když o velký přestávce jsem s holkama jedna za druhou seděly u třídy na zemi a vyšel učitel z kabinetu a říkal co tady tak všichni sedíme K. mu řekla mojí hlášku něco ve smyslu,že žebráme [asi nepochopíte,proč ale my jsme tak prostě vypadaly ] mě to ani moc směšné nepřišlo,ale taky jsem se začala smát,aby to na mě holky nepoznaly,tu mojí blbou náladu,nechci jí kazit i ostatním stačí že jí mám zkaženou já.. Moje spolusedící mi v jedné hodině do hlavy pořád něco hustila já jí vůbec neslyšela i když jsem měla otevřené oči tak jsem měla pocit,že prostě spím.. Pořád jsem jí odpovídala mmm jo atd.. Do teď nevím co mi říkala..Chci na pár dní někam vypadnout odpočinout si od toho stresu ze školy,odvšechn být chvilku sama..Urovant si myšlenky,pocit..

I máma se ptala proč se poslední dobou nemaluju.. Do školy si vždycky hodím vlasy do culíku někdy rozpuštěné hodím si na oči jen řasenku někdy jdu i bez ní a neřeším to jak vypadám.. Je mi to celkem jedno..na druhou stranu jsem ráda,že nepatřím mezi ty pipky,který se každou minutu čumí do zrcadla jestli se jím náhodou nerozmazala řasenka a nebo make-up.. Který si na xicht musí nanášet tunu make-upu aby byly,hezké myslí si o sobě jak jsou "dokonalé" a přitom v hlaně mají jen líčení a to,aby vypadaly na jedničku... Např. naše "královna" školy.. Ta má známy celkem dobré,ale jen kvůli tomu,že sedí s jednou osobou,která jí pořád jen radí,kvůli tomu že si pořád píše taháčky.. Jo dobře ať si je píše a dělá ze sebe machra,že dostala jedničku,ale ať se pak nevozí po ostatních... Já vím možná bych si taky mohla psát taháky, jenže já nechci,když už mě má učite oznámkovat tak podle toho co mám v hlavě,co vím ... Né podle toho co opíšu z nějkého kusu papíru..

Vím,že nejsem dokonalá a mám své chyby ani nejsem nejchytřejší,ale aspoň vím co od života chci a můžu říct,že to mám v hlavě srovnané.. Nepotřebuji mít na xichtě tunu make-upu abych byla nejhezčí.. Jsem toho nározu být přirozená.. Nemám ráda lidi,kteří soudí druhé jen podle vzhledu přijde mi to hloupé.. Ti kterým příroda nedala vnější krásu,tak jím mohla dá tu vnitřní,krásné srdce je 100x lepší než krásný vzhled... Aspoň já to tak vidím.. Soudím lidi pohle toho jací jsou né podle toho jak vypadají.. Je to naivní a hloupí. Je mi i docela líto těch,kteří dají přednost zmalované holce,která myslí jen na to,aby vypadala dobře před tou,která je méně krásná a má to v hlavě v pořádku a ví co chce,nepřetvařuje se...

Slíbila jsem článek,ale potřebovala jsem se vypsat.. Tyhle články jsou docela na prd omlouvám se,ale já fakt nemám sílu přemýšlet a už vůbec vymýšlet články.. Asi mě brzo odveznou někam do bláznice.. =/.. Jdu se dívat na filmy a spát.. Chci se z toho do rána vyspat a nabrat sílu zítra do školy i když to půjde těžko....

P.S. Nechce jet semnou nědko do Italie? Myslím to vážně nechci tam být sama :/ :)))
Pac a Pusu Bambulka♥=)

Už nikdy víc

10. března 2012 v 18:33 | Bambulka |  My World
Ahoj omlouvám se že teď na blog úplně kašlu.. Nebyl tenhle týden nějak čas škola atd..
Dneska už asi taky nic nepřídám možná až zítra,jsem strašně utahaná byla jsem s miláčkem v Jihlavě a říkám už nikdy nenakupuju v intersparu !!! :DDDD Ta babka byla fakt hrozná =DDD No a v tom trolejbusu nebo co to je radči nemluvím, bez komentáře =DDD

Takže se ještě jednou moc moc omlouvám... Pokusím se to dohnat mám tu rozepsaných hodně článků tak uvidíme možná něco dopíšu =DD Pac a Pusu Bambulka