Květen 2012

INFO PRO AFFS

25. května 2012 v 8:38 | Bambulka
Někdy začátkem tohoto měsíce jsem psala,že na blogu bude pár změn... Jelikož bych musela promazat nějaký články rubriky a tak podobně,tak jsem udělala teda zatím se na něm pracuje nový blog.. Na blogu bude pár věcí stejných jako tady,ale bude tam pár nových rubrik atd.. Takže AFFS,kteří chtějí být stále moje AFFS, tak se prosím zapište pod tento článek a já vám dám pak vědět,až bude blog hotový... Pac a Pusu Vaše Bambulka

INFO

24. května 2012 v 11:17 | Bambulka

BLOG BYL PŘESUNUT


Nejlepší přítel je pes

15. května 2012 v 16:05 | Bambulka
Děcka jsem tu jen na skok... Trochu mi blbne net a u některých mých affs mi nejou přidávat komentáře..Mrzí mě to,ale je to tak :// .. Poslední dobou jsem na obíhaní kašlala,pokusím se to napravit :P ..Neodkládej věci na zítra

14. května 2012 v 16:43 | Bambulka |  Větičky
Ahoj prdovééé dneska by tu měli být větičky,ale nemám čas je hledat.. Tak si aspoň přečtite tohle...Podle mě to je pravda :)

To co můžete udělat dnes neodkládejte na zítra!! :)


Co je to vlastně originalita?

12. května 2012 v 13:01 | Bambulka |  My thoughts..
Narodil jsi se jako originál tak neumírej jako kopie.
Narodil jsi se jako originál,ale je jen na tobě jestli jim zůstaneš.

Uričtě tohle každý zná.. V téhle době se originál cení.. Každý tvrdí,že je originál,že má svůj styl,ale kolik je na tom pravdy??

Na tohle jste taky snad narazili ne?

Nejdřív ste všichni 'čarovný'
potom všichni 'forever alone'
teď? swag
Pak tvrďte o sobě , že jste originál,vy hvězdy! :))

Já ani nevím co bych na tohle měla říct,teda napsat,protože tohle ↑mluví za vše ;)

Další sen k splnění

12. května 2012 v 8:36 | Bambulka


Kdo by něco takového chtěl? =PP

Kytička do vlasů potěší k narozeninám víc než peníze

11. května 2012 v 22:30 | Bambulka
Ahoj,takže jak jsem už psala na blogu budou menší změny.. Dneska jsem dělala dess,párala jsem se stím 3 hodiny a když už jsem to konečně měla tak se mi restartoval PC takže se to neuložilo.. Tak jsem udělala takovej jednoduchej dess.. Ještě ho,ale asi změním.. Udělala jsem i nový seznam AFFS.. Ti křetí tam nevidí své jméno,tak buď mě nemají zapsanou nebo mají dlouho neaktviní blog.. Možná jsem na některé AFFS zapomněla,takže mi kdyžtak napište =PP

Zítra vás všechny snad oběhnu a začnu dělat ještě nějaký ty změny.. Do konce měsíce bych to mohla zvládnout =DD

Seznam AFFS

11. května 2012 v 22:22 | Bambulka |  AFFS

http:// Pepe*
http:// Mrs. Honey
http:// >TUT<
http:// elisabethka
http:// Denisse
http:// Nicol♥
http:// Cathy

Změna je život

8. května 2012 v 13:00 | Bambulka
Omlouvám se za mojí neaktivitu,ale teď nějak nebyl čas na blog .. Dneska,když mi to výjde přidám nějaký článek,ale ještě uvidíme .. Oběhla všechny affs,který jsem měla zapsané v menu a udělala si takovou menší kontrolu.. Některý affs mě neměli zapsanou,takže mažu..Můžete se ještě zapsat TADY,já se pak ozvu jestli beru nebo ne... AFFS,který zůstavají najdete v menu..

Kto skutočne miloval a je sklamaný, je ochotný skôr nežiť, než nenávidieť.

Na blogu budou teď menší změny. Do konce měsíce by tu měli být nový rubriky,nový dess a nový styl psaní.. Už tu nebude něco jako deníček.. Občas možná něco přidám,ale to jen výjímečně ;) ... Budou tu prostě nový věci,nový články apood.

Mějte se krásně vaše Bambulka♥=))

Proč tě potřebuji?

5. května 2012 v 18:40 | Bambulka

--> potřebuji, aby mi někdo každý den říkal, že jsem jen jeho.. potřebuji se někdy jen tak k někomu schoulit do náruče, bez zbytečných slov.. potřebuji cítit ve své ruce někoho, kdo mě bude vždy ochraňovat.. potřebuji být zahrnutá množstvím polibků jen tak, bez vysvětlení.. Proto tě potřebuji!


Ráda poznávám nové lidi a hlavně,když jsou stejně trefení a bláznivý jako já.. Včera jsem byla s jednou kámoškou na "zábavě"... Ona měla úplně blbou náladu celou dobu,protože tam nebyla jedna kapela.. Nechtěla vůbec ani tancovat.. .. Ale pak večer mě volala ségra,abych šla za ní,protože jsem jí chvilku předtím přemlouvala ať jde semnou na jeden kolotoč... Stála tam s nějakým klukem a holkou.. Ta holka mi hned přišla milá.. I ten kluk... Tak nás představila.... A pak mě začali ukecávat,abych šla na ten kolotoč,ani nevím jak se mu nadává,ale bylo to celekm vysoko.. Jenže já blázen tam prostě šla.. Ten kluk M. mi ho zaplatil a s M. (ta holka) jsme šly.. Všichni se nám smáli[Ségra,M. K. atd.. :D ],že jsme blázni a že se poblijeme :DDD Měla jsem v sobě asi půlku nějakýho jídla a pak ještě něco napito,takže jsem to neviděla moc růžově :DDD Když jsme se dostaly na řadu tak jsme chtěly jít pryč :DD začalo se to najednou točit,a my byly posraný,obě jsme řvaly až skoro do Prahy =DDD Ale byla to super jízda,klidně bych jí zopakovala :DD Dole jsme byly obě úplně vysmátý jako ... :DDD Vůbec mi nebylo blbě,spíš jsem byla ještě víc v náladě =DD Byl to super den a hlavně večer ;))


Chtěla jsem vám tu sem hodit jeden recept,ale to až zítra ... Musím vypínat PC je tu bouřka :// A blesky jako ... ;)

Má někdo rád bouřku?

Peníze nejsou všechno,nikdy vám nevrátí život

3. května 2012 v 20:34 | Bambulka |  My thoughts..

Zistíte,že vám hrozí nemoc na kterou umřel někdo,kdo vám byl blízký.. Vlastně to nebyl jen tak někdo.. Byla to pro vás hodně důležitá a vzácná osoba ve vašem životě..!! Chtěli byste si s někým o té nemoci popovídat,trápí vás to a máte strach z toho,že jí dostanete... Přes den v sobě dusíte pocit smutku,bolesti a samoty..

Chtěli by jste to někomu říct povídat si o tom.. Ale není tu nikdo,kdo by vám rozumněl,kdo by vám pomohl se přes tu bolest a ten hrozný strach,žee tu nemoc dostanete,přenést.. Když už se někdo takový najde tak vám řekne něco ve stylu "to bude dobrý uvidíš,ty tu nemoc nedostaneš" apood.. Jenže ONO TO DOBRÝ NEBUDE!! On neví,jak vám je,neví co cítíte,protože o tom svámi nemluví!! Možná ani nechce..

Vy chcete,ale slyšet tu větu,která zní asi takhle.. "Budu tu s tebou,až do konce.. Budu s Tebou bojovat..Jsem tu vždycky jen pro Tebe i kdyby se stalo cokoliv,vždycky budu s tebou.." atd..

Chcete mít ten příjemný pocit,že je tu s vámi někdo,kdo o vás stojí,kdo vás podrží a bude tu s vámi,až do konce,ale né někoho,kdo je s vámi jen kvůli lítosti,ale kdo je s vámi,protože mu na vás záleží.. Kdo s vámi bude bojovat do posledního dechu,kdo vás bude držet za ruku,aby jste se nevzdali a dál bojovali.. Bojovali o svůj život a byly silní a šťastný,že máte někoho po svém boku na koho se můžete spolehnout,kdo vás drží za ruku a jde svámi tu dlouhou cestu,životem,nemocí,bolestí.. Kde na vás na konci toho strašněho boje čeká jen samé šťastí a krásný život..


Milovat je jako říkat:"Je nádherné,že existuješ."

2. května 2012 v 16:38 | Bambulka
Ahoj, tak jak bylo dneska ve škole? :PP U nás bylo nehorázný teplo... Taky jsem už dneska konečně přišla na to jak se dělá rybí cop,možná vám jsem hodím fotonávdo.. Chcete? :P .... Do konce školy zbývá už jen 8 týdnu!!! A asi jen 5týdnu na opravu známek.. Musím to dohnat :PP O víkendu půjdu s kámoškou "pařit"... Tak držte palečky,ať nepršíí!! :P


Vaše Bambulka♥=))

To musíte vidět!!

1. května 2012 v 18:03 | Bambulka |  Photo
♥!!!Krásné to stvoření!!!♥

Njelepší přítel člověka..

1. května 2012 v 15:01 | Bambulka |  Love
Každý má určitě v životě jednu osobu s kterou si rozumí a o kterou nechce přijít.. Může jí říct všechno a ví,že to nepošle dál.. Osobu,která vás podrží v nejhorším,nenechá vás spadnou na dno a když už tam spadnete tak vám pomůže stoupnout.. Dali by jste za tu osobu ruku do ohně?

Já někoho takového poznala.. Seznámili jsme se přes jeden web...
Dělí nás něco kolem 300km.. A přes to všechno si rozumíme.. Je to takovej můj nejlepší kámoš i když na dálku,ale neměnila bych!! On rozumí mě a já rozumím jemu.. Dokáže naslouchat a poradit,když je mi nejhůř vyslechne mě.. Dokáže rozesmát,ale i rozplakat.. Dokážeme si psát třeba i dvě hodiny v kuse a pořád se máme o čem bavit... Vím,že mu můžu říct úplně všechno,a on to neřekne dál.. Spolu v dobrém i ve zlém..

On je jedninej,kdo mi rozumí,kdo mě chápe.. Věřím tomu,že kdyby jsme od sebe nebyli tak daleko tak by jsme se výdali hodně často.. Je to takovej můj stražný anděl.. Je milej,krásnej,se smyslem pro humor,... Zatím na něm vidím jen to dobrý a doufám,že to tak zůstane.. Těším se na léto,kdy se konečně uvidíme a snad nám to už konečně po tom roce výjde!! Musí to výjít bude to parádní týden s ním!! Bude plno fotek,zážítků... Ten týden si pořádně užijeme !! Už se těším na ten den,kdy mu půjdu naproti a budu ho vyhlížet na vlakáči.. Na jeho medvědí obětí♥... Prosím,ať už jsou prázdniny!! :))

Sním se nejlíp kecá...Hlavně se dá do něho nejlíp rejpat [ale jen v tom dobrým :D ] Je to takovej můj starší bratr,který by nechtěl,aby jeho malé sestřičce někdo ublížil.. Sluníčko,který mi dokáže rozzářit celý den a udělat ho krásnějším :))
Jsem za něho strašně moc ráda,ráda za to,že jsem ho poznala!! ♥

Mohla bych vám tu psát až do rána o něm a jak se pro mě dokonalý,jak si sním rozumím atd. atd.,ale už i tak je tenhle článek dost dlouhej ;)

[Kdyžtak si to zvěčte =PP je to jen taková malá nic moc ukázka z chatu =DD A buďte v klidu někdy to je i horší =DD]


Jinak otázka pro vás,jak jste si užili čarodky?? :)
A co první máj? :P
Krásný den Bambulka♥=))

Jahody mraženy v igelitu balený

1. května 2012 v 8:55 | Bambulka |  Větičky
Přidávám další várku větiče... Která se vám líbí nejvíc? :)